віагра софт

Віагра Софт

(Силденафіл 100 мг)

  • Початок дії вже через 15 хвилин
  • Софт таблетки розсмоктуються під язиком
  • Можна спільно використовувати з алкоголем та їжею
  • Тривалість дії 4-5 годин

Успіх препарату Віагра Софт пов'язаний з відкриттям речовини силденафіл - його ефекту виявилося більш ніж достатньо для боротьби з еректильною дисфункцією, викликаної судинними порушеннями. Як відомо, органічні порушення мають найбільш високий відсоток серед усіх причин імпотенції. Саме тому частка успішних випадків використання віагри софт настільки висока.

Головною перевагою Віагри Софт є швидкість настання ефекту (софт таблетки спрацьовують швидше і більш зручні в застосуванні). Ціна на Віагру Софт в аптеці Фарман починається від 14 грн. за пігулку. Купити Віагру Софт у нас, це не займе у вас більше хвилини.

Віагра Софт

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 270 грн. 27 грн.   Купити
20 табл. 440 грн. 22 грн. 100 грн. Купити
30 табл. 550 грн. 18 грн. 260 грн. Купити
50 табл. 770 грн. 15 грн. 580 грн. Купити

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Софт варіант демонструє більш швидкий ефект (вже через 15 хвилин), на відміну від класичної віагри, яка починає діяти приблизно через півгодини після прийому.

Інша корисна властивість софт версії полягає в більш зручному способі застосування. Якщо звичну віагру необхідно запивати водою, то пігулки віагри софт поміщаються під язик і розсмоктуються прямо в ротовій порожнині. Звідси ще одна важлива перевага - відсутність обмежень на вживання жирних страв і алкоголю. Більше ніщо не перешкодить провести повноцінний романтичний вечір з вином і вечерею при свічках.

Таблетки мають приємний смак, тому їх прийом скоріше схожий на розсмоктування льодяника або жувальної цукерки, ніж на лікування серйозного розлади лікарським препаратом. У цьому криється сильний психологічний ефект.

Силденафіл (активний інгредієнт) продемонстрував високу ефективність серед пацієнтів, які страждають на цукровий діабет (більше половини успішних випадків), а також серед хворих, які перенесли травму спинного мозку (всього було зафіксовано 83% позитивних результатів). Крім того, в ході клінічних випробувань було встановлено, що силденафіл ефективний на 74% вже при дозуванні в 50 мг. Прийом 100 мг препарату призводив до успіху в 82% випадків.

Віагра софт має порівняно короткий список побічних ефектів, не змінює гормональний фон, роботу нервової системи і ніяк не впливає на здатність до зачаття.

Фармакологічна дія

Силденафіл полегшує потрапляння крові в судини статевого члена. Еректильна функція відновлюється на період від 4 до 5 годин. Слід мати на увазі, що віагра софт не здатна викликати ерекцію за відсутності сексуального збудження. Препарат лише дозволяє проігнорувати судинні порушення, що перешкоджають утворенню ерекції.

Показання до застосування

Порушення ерекції, як органічного, так і психологічного походження.

Протипоказання

Дитячий вік, висока чутливість до силденафілу, лейкемія, аномальні зміни форми статевого члена, множинна мієлома, порушення роботи серцево-судинної системи, серйозні розлади печінки і нирок, одночасний прийом нітратів, донаторів оксиду азоту, а також препаратів для лікування еректильної дисфункції.

Не рекомендується застосовувати віагру софт після 65 років, так як концентрація активної речовини в крові літніх пацієнтів приблизно на 40% вище, ніж у чоловіків молодлого віку.

Взаємодія

Прийом препарату паралельно з інгібіторами CYP3A4 (еритроміцин, циметидин, а також кетоконазол та ітраконазол) збільшує концентрацію силденафілу в плазмі крові.

Нітрати чинять гіпотензивну дію, яке при одночасному прийомі силденафілу значно посилюється. Наслідки можуть бути самими серйозними.

Спосіб застосування і дозування

У середньому, достатньо 50 мг препарату на добу. У ряді випадків дозування має сенс змінити в бік зменшення (до 25 мг) або збільшення (до 100 мг). Таблетку необхідно покласти під язик і дочекатися розсмоктування. Рекомендується приймати за півгодини, проте віагра софт, як правило, починає діяти набагато швидше.

Побічні ефекти

Можливі такі побічні реакції:

  • припливи, порушення сну, головний біль і запаморочення;
  • астенія, диспепсія, діарея, нудота;
  • підвищення м'язового тонусу, болі в м'язах і суглобах;
  • закладеність носа, риніт;
  • підвищений світосприйняття, слабке зміна кольору об'єктів, порушення чіткості зору.

Передозування

Перевищення встановленої добової дози здатне привести до появи зазначених побічних ефектів, причому їхня сила може бути набагато більшою, ніж зазвичай.

Умови зберігання

Тримати в темному місці при температурі від 15 ° C до 30 ° C, у недоступному для дітей місці.