набір Сімейний

Набір Сімейний

(Віагра, Жіноча віагра)

До складу набору входять:

  • 4 табл. Жіноча Віагра
  • 5 табл. Чоловіча віагра

Набір Сімейний

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Купити
9 табл. 263 грн. 29 грн./шт. Купити

*Для вашої зручності ліки доставляються без упаковки в плоских блістерах в непрозорому конверті.

Опис

Набір сімейний - це пробний набір таблеток, що складається з чоловічої та жіночої Віагри. Відомо, що сексуальні розлади притаманні не тільки сильній статі, але й жінкам. Це може проявлятися в ослабленому статевому потязі або нездатності отримати сексуальне задоволення (так звана аноргазмія).

Купівля набору Сімейний дозволяє вбити відразу двох зайців і вирішити жіночі і чоловічі інтимні проблеми одночасно. Препарати, що входять в комплект набору, являють собою дженерики Віагри, які коштують значно менше оригінальних таблеток. Це особливо актуально для тих, хто стикається з препаратами даної групи вперше і не впевнений у своєму виборі. Навіть якщо якийсь із препаратів набору не виправдає очікувань (слабо виражений ефект або велику кількість побічних ефектів внаслідок індивідуальної реакції організму), Ви витратите значно менше грошей, ніж при покупці повних упаковок жіночої та чоловічої Віагри.

Лікарська форма

Жіноча Віагра, дженерик - 4 таблетки по 100 мг, Чоловіча Віагра, дженерик - 5 таблеток по 100 мг.

Набір сімейний - відмінний вибір для пар, які шукають ефективних рішень за розумні гроші.

Фармакологічна дія

Силденафіл стимулює кровообіг в судинах органів малого тазу. Для чоловіків це, як правило, створює сприятливі умови для виникнення ерекції, для жінок - підсилює чуттєвість. Жіноча Віагра, як і чоловічий варіант, заснована на роботі силденафілу, але при цьому має деякі відмінності у складі компонентів.

У середньому ефект зберігається протягом п'яти годин.

Показання до застосування

Для чоловіків - еректильна дисфункція, для жінок - понижене лібідо, фригідність, сухість піхви, зниження чуттєвості після операцій на статевих органах.

Протипоказання

Одночасний прийом нітратів, гіперчутливість, серйозні порушення роботи серця і судин, гіпо та гіпертонія, ниркова або печінкова недостатність, постінсультний і постінфарктний період тривалістю менше півроку. Жінкам забороняється приймати препарат під час вагітності.

Спосіб застосування і дозування

Як жіночу, так і чоловічу Віагру приймають за 30-60 хвилин до сексу. Стандартна доза становить 1 таблетку (100 мг) в день. Самостійно змінювати дозування у бік нарощування добової дози забороняється. Допускається прийом меншої кількості препарату (нерідко для досягнення ефекту виявляється достатньо половини таблетки). Пацієнтам з легкими порушеннями роботи нирок або печінки слід зменшити дозу до 25 мг / добу. Стільки ж рекомендується приймати людям старше 65 років.

Побічні ефекти

Побічні ефекти стандартні для силденафілу: нежить, запаморочення і головні болі, нудота, почервоніння ділянок шкіри в області шиї та обличчя.

Передозування

Проявляється у посиленні побічних ефектів.

Умови зберігання

Зберігати в ізольованому від дітей місці.