ловелас набір

Набір Ловелас

(Віагра софт, Сіаліс софт)

До складу набору входять:

  • 3 табл. Віагра Софт
  • 3 табл. Сиаліс Софт

Набір Ловелас

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Купити
6 табл. 200 грн. 33 грн./шт. Купити

*Для вашої зручності ліки доставляються без упаковки в плоских блістерах в непрозорому конверті.

Опис

Вибір препарату для боротьби з імпотенцією - не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Природа подбала про те, щоб кожна людина була унікальна, і препарат, який чудово підходить одному, може виявитися марний або навіть небезпечний для іншого. Немає ніякої гарантії, що купівля цілої упаковки дорогого препарату не обернеться марною тратою грошей. Саме тому був створений набір Ловеласа - пробник дженериків Віагра софт і Сіаліс софт.

Препарати категорії «софт» розроблені, щоб прискорити дію активної речовини і зняти обмеження, пов'язані з прийомом алкоголю. Набір Ловелас складається з 6 таблеток (по 3 від кожного препарату) для розсмоктування під язиком. Всі вони мають приємний смак і не вимагають запевняє рідиною.

Фармакологічна дія

Активна речовина препарату Сіаліс софт (тадалафіл) має властивість відновлювати порушений кровообіг у судинах статевого члена, що створює необхідні умови для нормальної ерекції. Аналогічним чином діє і силденафіл - речовина, завдяки якому Віагра софт на протязі багатьох років залишається одним з найефективніших препаратів.

Показання до застосування

Еректильної розлади, в тому числі і повна імпотенція.

Протипоказання

Прийом препаратів набору Ловелас може виявитися небезпечним для чоловіків з пігментним ретинітом, серйозними захворюваннями серця, нирковою недостатністю, приапизмом, деформаціями пеніса, підвищеною чутливістю на активні речовини, що входять до складу Віагри і Сиаліса. Заборонено одночасний прийом з препаратами тієї ж групи.

Пацієнтам з інсультом, інфарктом в анамнезі, а також серповидноклеточной анемією слід підходити до прийому будь-якого з препаратів набору з підвищеною обережністю.

Спосіб застосування і дозування

Препарат Сиаліс софт можна приймати разом з їжею будь-якої жирності і навіть поєднувати з прийомом алкоголю. Добова доза - 20 мг. Її перевищення може призвести до появи або посилення побічних ефектів. Препарат приймають за 30 хвилин до близькості. Середня тривалість ефекту - 36 годин.

Період дії Віагри софт значно коротше - в середньому п'ять годин. Дозування може варіюватися від 25 мг до 100 мг (ціла таблетка) на добу.

Як віагра софт так і Сіаліс софт, що входять в набір Ловелас призначені для сублінгвального вживання. Це означає, що їх не потрібно проковтувати і запивати водою - достатньо просто покласти під язик і дочекатися повного розсмоктування.

Побічні ефекти

Алергічні реакції (висипання), головні болі, почервоніння шкіри шиї та обличчя, розлади травлення. Побічні реакції досить рідкісні, проте виключити ймовірність їх виникнення не можна.

Передозування

Перевищення максимальної добової дози веде до загострення побічних ефектів. Це стосується як Віагри софт, так і препарату Сиаліс софт.

Умови зберігання

Зберігати в місці, недоступному для дітей і домашніх тварин.