казанова

Набір Казанова

(Віагра, Сіаліс, Левітра)

До складу набору входять:

  • 2 табл. Дженерік Віагра
  • 2 табл. Дженерік Сиаліс
  • 2 табл. Дженерік Левітра

Набір Казанова

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Купити
6 таб. 180 грн. 30 грн./шт. Купити

*Для вашої зручності ліки доставляються без упаковки в плоских блістерах в непрозорому конверті.

Опис

Чоловіки, не так давно зіткнулися з необхідністю покупки препарату для відновлення потенції, звичайно відчувають складнощі з вибором. Сьогодні ринок настільки переповнений, що серед усієї продукції можна буквально загубитися. Щоб не втрачати дорогоцінного часу, перечитуючи барвисті відгуки та інструкції в спробах підібрати ідеальний засіб, можна поступити набагато простіше і купити набір Казанова.

Казанова - це спеціально складений набір, що демонструє можливості сучасних препаратів щодо поліпшення ерекції. Всередині упаковки знаходяться по 2 таблетки дженериків Сиаліса, Віагри і Левітри. Такий підхід дозволяє відчути переваги кожного з препаратів на власному досвіді. Двох таблеток цілком достатньо, щоб зрозуміти, яке з активних речовин краще підходить для організму.

Так як набір Казанова зібраний з дженериків всесвітньо відомих препаратів, то його вартість набагато нижча, ніж ціна на оригінальні таблетки. Це дозволяє сфокусувати увагу на якості препаратів, замість того, щоб переживати про витрачені гроші.

Фармакологічна дія

Конкретне діюча речовина залежить від обраного препарату, однак ефект кожного з них так чи інакше полягає в стимуляції припливу крові до органів малого тазу. Результат - стабільна ерекція.

Показання до застосування

Імпотенція, ЕД (еректильна дисфункція).

Протипоказання

Серйозні захворювання серцево-судинної системи, нирок, деформації статевого члена, пріапізм, одночасний прийом тадалафілу, силденафілу або варденафілу, індивідуальна непереносимість, пігментний ретиніт.

Спосіб застосування і дозування

Максимальна добова доза Віагри становить 100 мг (1 таблетка), проте рекомендується починати з 50 мг, а літнім людям - не більше 25 мг. Препарат запивають водою, приймаючи за 40-50 хвилин до статевого акту.

Левітру приймають у кількості від 5 мг (для літніх людей) до максимальних 20 мг (1 таблетка) на добу. Щоб препарат почав діяти, достатньо 10-15 хвилин.

Максимальна добова доза препарату Сиаліс складає 1 таблетку (20 мг), мінімальна - 10 мг. Пацієнти похилого віку повинні дотримуватися мінімальної дозування.

Побічні ефекти

Можливий головний біль, закладеність носа, припливи крові, розлади травної системи.

Умови зберігання

Берегти від дітей, зберігати при кімнатній температурі.