Часті питання

Інтернет аптека Фарман.ua


Інформація про препарати


Замовлення та оплата


Доставка


Інтернет аптека Фарман.ua

Зв'язок з техпідтримкою?
Зв'язатися з технічною підтримкою можна через форму зворотного зв'язку. Відправте своє питання, вам оперативно на нього дадуть протягом години. Або можете звернутися із запитанням до онлайн консультанта.

Як зареєструватися? Для реєстрації потрібно зробити перше замовлення, після цього ви автоматично будете зареєстровані.

Інформація про препарати

Де виробляються дженерики?
Дженерики виробляються в індії відомими фармацевтичними компаніями Ajanta Pharma (www.ajantapharma.com) і Cipla (www.cipla.com).
[ вгору ]

Чому препарати у вашій аптеці дешевше?
Продаж ліків через інтернет дозволяє скоротити їхню собівартість за рахунок відсутності орендної торгових приміщень, мінімальної кількості співробітників, а також автоматизованого процесу оформлення замовлення і здійснення доставки.
[ вгору ]

Ви продаєте оригінальні препарати або тільки дженерики?
У нашій інтернет аптеці ви знайдете як оригінальні препарати так і дженерикові аналоги. Відрізнити препарати можна по назві.
[ вгору ]

Чому дженерики дешевше оригінальних таблеток?
Виробники дженерикових аналогів у відмінності від компаній випускають оригінальні препарати не мали фінансових витрат на випробування, розробку і маркетинг, а виробляють їх по готової технології. Саме через це собівартість цих препаратів нижча, як і ціна на них.
[ вгору ]

Які препарати ви продаєте?
У нашому магазині продаються препарати для лікування еректильної дисфункції, прискорення росту вій, продовження статевого акту.
[ вгору ]

Що таке дженерики?
Дженерики - це препарати ідентичні по дії та хімічним складом оригінальним препаратам, але відрізняються назвою і виробником. Всупереч думці багатьох, дженерики це не підробка, а абсолютно законні препарати. Дженерики лише мають відмінну рису від брендового препарату: упаковку, форму і колір таблетки.
[ вгору ]

Чому назва на блістерах відрізняється від фірмового?
Склад і дія дженериків абсолютно ідентичне, проте назва таблеток змінено на схожу або збігається з ім'ям активної речовини (наприклад препарат Віагра - а дженерикові версія буде називатися vectra або силденафіл). Виробники дженериків не можуть використовувати зареєстровані торгові марки фарм компаній, так як це порушення авторські права.
[ вгору ]

Чому форма або колір дженериків відрізняється від оригінальних таблеток?
Форма таблетки або колір відрізняється по тій же причині описаній вище (порушення авторських прав). Форма таблетки вважається інтелектуальною власністю виробника.
[ вгору ]

У чому різниця між софт варіантом і звичайними таблетками?
Основна різниця в швидкості дії (софт таблетки починають діяти швидше, ніж звичайні) і в способі прийому. Софт варіант таблеток розсмоктується під мовою, що дозволяє вживати алкоголь або жирну їжу до прийняття препарату.
[ вгору ]

У чому відмінність Віагри, Сиаліса і Левітри?

Препарат Дозування Час до початку дія Спосіб застосування Жирна їжа або алкоголь Тривалість ефекту
Віагра 100 мг, 150 мг 1 година перорально, запивши водою немає 3-4 години
Віагра софт 100 мг 15 - 20 хвилин розчиняється в порожнині рота так 6 годин
Сіаліс 20 мг,
40 мг
30 хвилин перорально, запівші водою немає 36 годин
Сиаліс софт 20 мг 15 - 20 хвилин розчиняється в порожнині рота так 24 - 36 годин
Левітра 20 мг,
40 мг
10 хвилин - 1 годину перорально, запивши водою немає 12 годин

[ вгору ]

Замовлення та оплата

Що відбувається при оформленні замовлення?
Вам на поштову скриньку приходить лист з повідомленням про замовлення. Замовлення переходить у статус - очікує підтвердження. Якщо ви вибрали доставку поштою то в течії 24 годин вам подзвонять для підтвердження замовлення.

У разі підтвердження замовлення, протягом 24 годин вам висилають препарат. Відправка ліків без підтвердження замовлення можлива за умови наявних раніше оплачених замовлень. Якщо ви не хочете чекати дзвінка, в поле коментарі до замовлення вкажіть "замовлення підтверджую, дзвонити не треба!" і ми відправимо замовлення.

При кур'єрській доставці вам подзвонить кур'єр і ви зможете домовитися про час і місце зустрічі. Детальніше про доставку ...
[ вгору ]

Які способи оплати у вас доступні?
Післяплатою: при доставці кур'єром або Укрпоштою.
Поповнення пластикової карти Дельта банку або через Webmoney - по передоплаті.
[ вгору ]

У вас є знижки постійним клієнтам?
Та у нас діє система накопичувальних знижок:

  • 1 оплачене замовлення - знижка 2%
  • 2 оплачених замовлення - знижка 3%
  • 3 оплачених Закаєв - знижка 5%
  • 5 оплачених замовлень - знижка 10%
  • 10 оплачених замовлень - знижка 15%

[ вгору ]

Яка ваша політика конфіденційності?
Ми повністю гарантуємо вашу конфіденційність і безпеку персональної інформації. Наша система безпеки використовує новітні технології шифрування, щоб ваші персональні дані були захищені на 100%.
[ вгору ]

Яка ваша політика відміни замовлення?
Ваше замовлення може бути скасований протягом 24 годин після оформлення. Для того щоб скасувати замовлення потрібно відправити лист через форму зворотнього зв'язку, вказавши в якості теми повідомлення "Скасування замовлення № ...". Внести коректування в замовлення (змінити кількість таблеток або видалити позицію) ви також можете на протязі 24 годин.
[ вгору ]

Чи гарантуєте ви повернення грошових коштів?
Так, ми даємо гарантію повернення коштів. Якщо ви залишилися незадоволені нашими препаратами або вони не спрацювали на вас, зв'яжіться з нами і ми повністю повернемо вам гроші (за умови що ви відправите назад нам невикористані таблетки). Зберігайте квитанцію про відправку, це є підтвердженням покупки в нашій інтернет аптеці.
[ вгору ]

Які у вас вікові обмеження?
Ми не продаємо препарати особам молодшим 18 років!
[ вгору ]

Мені не прийшов лист після оформлення замовлення, що робити?
Можливо ваш поштовий сервер відправив лист в спам.
[ вгору ]

Минуло кілька днів а статус замовлення не змінився?
При доставці Укрпоштою статус замовлення змінюється тоді, коли з пошти приходить індефікатор відправлення (це займає кілька днів після відправлення).
[ вгору ]

Доставка

Якими способами ви доставляєте замовлення?
Ми пропонуємо вам три види доставки - УкрПошта, кур'єрська доставка (кур'єрська доставка тільки для Києва), кур'єрські компанії Гюнсел, Автолюкс, Нова Пошта.Детальніше про доставку ...
[ вгору ]

За яким країнам ви здійснюєте доставку?
Аптека Фарман.com.ua доставляє препарати тільки по Україні. Якщо вам необхідна доставка по Росії ви можете скористатися магазином Фарман.ру.
[ вгору ]

Моє замовлення затримується, що робити?
Якщо у вас виникли проблеми з отриманням замовлення, дайте нам знати і ми постараємося вирішити проблему в найкоротші терміни. Зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку!
[ вгору ]

Я випадково вказав неправильну адресу доставки, що робити?
Зв'яжіться зі службою підтримки та вкажіть нову адресу для отпракі, якщо ваше замовлення вже відправлений, то вам доведеться сплатити тільки фактично понесені поштові витрати.
[ вгору ]

Упаковка пошкоджена або не вистачає таблеток, що робити?
Зв'яжіться зі службою технічної підтримки та повідомити про проблему, ми докладемо всі зусилля для вирішення проблеми.
[ вгору ]

Чи можливий у вас самовивіз?
Ні, замовлення доставить вам кур'єр або поштові компанії.
[ вгору ]

Якщо ви не знайшли тут відповідь на питання відправте його будь-ласка через форму братнею зв'язку і ми обов'язково відповімо на нього найближчим часом.