купити віагру

Дженерік Віагра

(Силденафіл 100 мг)

 • Ідентичний за складом з Viagra Pfizer
 • Низька вартість
 • Висока ефективність
 • Тривалість дії до 4 годин

Дженерик Віагру володіє тим же набором якостей що й оригінальний препарат і з успіхом застосовується в усьому світі для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Деякі люди, мало знайомі зі специфікою питання, помилково вважаючи, що дженерики - це свого роду підробки. Насправді склад дженерік віагри ідентичний складу оригіналу від компанії «Пфайзер».

Купити дженерик Віагру в аптеці Фарман дуже просто. Доставка Віагри по Києву займає 24 години, по Україні від 2 до 7 днів. Ціна на Віагру у нас починається від 8 грн. за пігулку.

                

Дженерік Віагра 100 мг

Упаковка Ціна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 180 грн. 18 грн. Купити
20 табл.
300 грн. 15 грн. 60 грн. Купити
30 табл. 360 грн. 12 грн. 180 грн. Купити
50 табл. 500 грн. 10 грн. 400 грн. Купити

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Як і оригінальна Віагра, її дженерики відпускаються без рецепта. Це говорить про те, що, по-перше, дженерик віагра відрізняється високим ступенем безпеки, а по-друге, для її застосування не потрібні глибокі пізнання в області медицини, хоча консультація з фахівцем все ж не завадить.

Дженерик як і брендовий Віагра, не надає збудливої дії. Це ще один міф серед величезної кількості легенд, якими обріс знаменитий препарат за час свого існування. Дженерик віагра лише надає можливість здорової інтимної близькості, жодним чином не впливаючи на природний процес сексуального збудження.

Частка силденафілу (активної речовини) - в спермі чоловіка, що прийняв дженерик віагру, становить лише 0,0002%. Таким чином, можна говорити про те, що препарат не зачіпає репродуктивну функцію і сам по собі не здатний викликати якісь відхилення при зачатті і подальшому розвитку плоду.

Мабуть, єдине серйозне відмінність дженерик віагри від оригіналу - це низька ціна. Дійсно, Віагра від компанії Pfizer може виявитися не всім по кишені, в той час як дженерикові аналог порівняно недорогий за набагато менші гроші.

Форма випуску - ромбоподібні таблетки вкриті блакитною оболонкою, в 1 таблетці міститься 100 мг силденафілу. Препарат виготовлений в Індії.

Фармакологічна дія

Силденафіл, потрапляючи в кров, справляє стимулювальний ефект кровообігу, який найбільш виражений в області органів малого тазу. Розслабляючи гладкі м'язи пеніса кров безперешкодно проникає, в результаті чого настає ерекція. Спад активності препарату спостерігається через 4-5 годин після його прийому.

Показання до застосування

Еректильна дисфункція та імпотенція у чоловіків старше 18 років. Дженерік Віагра здатний повернути втрачену статеву функцію при проблемах органічного, психологічного, а також змішаного походження.

Протипоказання

Препарат не слід приймати пацієнтам з гіперчутливістю до силденафілу, лейкозом, серповидно-клітинною анемією, множинною мієломою, приапизмом і деформаціями пеніса, тяжкими захворюваннями серцево-судинної системи. Слід уникати одночасного прийому силденафілу та інших препаратів з відновлення потенції, а також нітратів або донаторів оксиду азоту.

Взаємодія

Такі препарати, як еритроміцин, циметидин і кетоконазол, збільшують концентрацію активної речовини в крові. Одночасний прийом дженерик віагри і нітратів посилює гіпотензивну дію останніх і в найбільш важких випадках може стати причиною летального результату. Серйозну небезпеку представляє поєднання віагри з бета-адреноблокаторами, антагоністами кальцію та пероральними гіпоглікемічними препаратами.

Спосіб застосування і дозування

Разова доза препарату становить від 50 до 100 мг (від половини до цілої таблетки), залежно від індивідуальної реакції на силденафіл. Таблетки запивають водою, приймаючи за 30-60 хвилин до передбачуваного сексуального акту. Одна таблетка дженерик віагри є максимальною добовою дозою і перевищувати її не слід.

Побічні ефекти

Препарат досить безпечний, однак як і будь-який інший, він час від часу все ж стає причиною побічних ефектів:

 • почервоніння шкіри;
 • закладеності носа;
 • головні болі;
 • запаморочення.

Умови зберігання

Зберігати 2 роки з вказаної дати на блістері, ghb ntvgthfneht 15-30 Цельсія, далеко від дітей і домашніх тварин.

Переваги покупки Віагри

Активний компонент Віагри - Силденафіл забезпечує пружну ерекцію як у молодості. Ефект настає тільки за наявності сексуального збудження.

Отже, купивши дженерік Віагру за ціною всього від 8 грн. за пігулку, ви отримуєте:

 • Гарантований і повноцінний секс;
 • Повне задоволення вашої партнерки;
 • Усунення комплексів на грунті поганий ерекцією;
 • Економію в 3-4 рази в порівнянні з покупкою Виагри в аптеці вашого міста;
 • Бонус безкоштовна доставка.