дженерик Левітра

Дженерик Левітра

(Варденафіл)

 • Висока ефективність препарату в 90% випадках
 • Длітелоьность дії до 12 годин
 • Швидкий початок дії і мінімум побічних ефектів
 • Можливий одночасний прийом з алкоголем та їжею

Дженерик Левітра (Варденафіл) є абсолютно біоеквівалентним оригінальної Левітра і призначена для лікування чоловічої еректильної дисфункції та імпотенції. Купити Левітру в нашій аптеці можна за вигідною ціною і з доставкою по всій Україні. Доставка по Києву займає не більше 24 годин, в інші регіони здійснюється від 2 до 7 днів. Замовивши Левітру в аптеці Фарман, ви відчуєте, що значить стабільна ерекція тривалий час.

                            

Дженерик Левітра 20 мг

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 280 грн. 28 грн.   Купити
20 табл. 500 грн. 25 грн. 60 грн. Купити
30 табл. 720 грн. 24 грн. 120 грн. Купити
50 табл. 1120 грн. 22 грн. 280 грн. Купити

Дженерик Левітра 40 мг

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 390 грн. 39 грн.   Купити
20 табл. 750 грн. 37 грн. 30 грн. Купити
30 табл. 1080 грн. 36 грн. 90 грн. Купити
50 табл. 1700 грн. 34 грн. 250 грн. Купити

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Левітра - один з провідних препаратів для лікування чоловічих статевих розладів. Препарат не тільки зміг скласти успішну конкуренцію Віагрі і не менш затребувана Сіаліс, але й перевершив своїх конкурентів у деяких аспектах.

Будучи дорогим препаратом, брендовий Левітра може завдати відчутного удару по бюджету чоловіки, особливо якщо він веде активну і більш-менш регулярне статеве життя. На щастя, є простий спосіб економити, не жертвуючи при цьому якістю - дженерикові аналоги. Дженерік Левітра за своїм складом та ефективності повністю ідентична оригінальної Левітра від компанії Bayer Schering Pharma, але варто при цьому значно дешевше.

Дженерик Левітра може дещо відрізнятися смаком, кольором таблеток або їх формою, проте в іншому це той же самий препарат, що пройшов численні клінічні випробування. Препарат підходить практично всім чоловікам, у тому числі і страждають такими захворюваннями, як цукровий діабет і ряд захворювань серцево-судинної системи.

Дженерик Левітра зберігає свій ефект навіть на тлі прийнятого алкоголю та жирної їжі.

Препарат не викликає ерекцію сам по собі. Як і раніше, ключовим чинником виникнення ерекції залишається сексуальний потяг. Дженерик Левітра не підігріває лібідо, не викликає гормональних порушень, змін роботи нервової або серцево-судинної системи. Препарат повністю безпечний для тих, хто планує вагітність, вона не здатна якимось чином позначитися на здоров'ї майбутньої дитини. Не викликає звикання.

Фармакологічна дія

Активною речовиною препарату є варденафіл. У здорових чоловіків ерекція виникає як результат припливу крові в тканини статевого члена під дією сексуального збудження. Порушення роботи судин в області малого тазу здатні блокувати надходження крові, що і є основною причиною еректильної дисфункції. Варденафіл діє як релаксант гладких м'язів пеніса, що призводить до розслаблення артерій і збільшення їх пропускної спроможності. Результат - здорова і абсолютно природна ерекція. Дженерик Левітра відновлює еректильну функцію приблизно на 12 годин, а максимальний ефект спостерігається вже після закінчення першої години після прийому препарату.

Показання до застосування

Порушення еректильної функції, в тому числі і сильно виражені, імпотенція.

Протипоказання

Висока чутливість до того чи іншого компоненту препарату. Препарат протипоказаний жінкам і дітям.

Дженерик Левітра приймають з обережністю та під контролем спеціаліста при:

 • деформаціях статевого члена;
 • термінальній стадії захворювань нирок;
 • тяжких порушеннях функції печінки;
 • природженому подовженні інтервалу ВІД;
 • схильності до пріапізму (такі захворювання, як лейкемія, множинна мієлома, серповидно-клітинна анемія);
 • пігментному ретиніті та інших дегенеративних спадкових захворюваннях сітківки;
 • гіпотонії (нижче 90 мм рт. ст. в стані спокою);
 • нестабільної стенокардії;
 • загостреннях виразкової хвороби або схильності до кровотеч.

Крім того, потенційно ризикованим є прийом препарату в період відновлення після інсульту або інфаркту міокарда.

Взаємодія

Дженерик Левітра не слід поєднувати з такими препаратами і хімічними сполуками, як інгібітори протеаз ВІЛ (ритонавір, індинавір), летючі нітрати (так звані Попперс), донатори оксиду азоту або будь нітрати.

Спосіб застосування і дозування

Дозування Левітра багато в чому залежить від особистої переносимості та індивідуальних особливостей організму. Найменша добова доза (5 мг) призначається чоловікам у віці від 65 років, а також пацієнтам з помірними порушеннями роботи печінки (в останньому випадку при гарній переносимості доза може бути збільшена вдвічі). Це рівно половина від рекомендованої добової дози (10 мг), з якої більшості пацієнтів слід починати прийом препарату. У ряді випадків (слабо виражений ефект, простатектомія, цукровий діабет) вона може бути збільшена до максимальної - 20 мг. Препарат приймають орально, як до, так і після прийому їжі, за півгодини-годину до статевого акту.

Побічні ефекти

Як правило, дженерик Левітра не викликає побічних ефектів, виражених в значній мірі. Типові реакції організму на цей препарат полягають в почервонінні обличчя, головних болях і періодичних запамороченнях, нежиті, сонливості, кровотечі з носа, болях в області попереку, підвищення артеріального тиску, розладах травлення і нудоті. Найчастіше побічні ефекти проявляються в процесі пристосування організму до препарату, і при його наступних застосуваннях слабшають і повністю зникають.

Умови зберігання

Препарат зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі 20-30 градусів Цельсія.

Переваги покупки Левітра

Замовляючи Левітру в нашій аптеці, ви отримуєте:

 • Рішення проблеми слабкої або млявою ерекції в будь-якій віковій категорії;
 • Повне задоволення вашої партнерки;
 • Готовність до сексу за будь-яких обставин, завдяки сполучуваності Левітри з алкоголем;
 • Економія ваших коштів завдяки демократичній ціні на Левітру.