сіаліс Київ

Дженерік Сіаліс

(Тадалафіл)

 • Тривалість дії до 36 годин
 • Висока ефективність у діабетиків
 • Незначні побічні ефекти
 • Можливий спільний прийом з алкоголем та їжею

Дженерик Сіаліс (Тадалафіл) - спеціально розроблений препарат для підвищення чоловічої потенції, біоеквівалентність оригінальному Cialis. Купити дженерик Сіаліс в аптеці Фарман можна легко і швидко. Ми здійснюємо доставку по Києву протягом доби, в інші регіони України 2-7 днів. Купівля Сиалиса в нашій аптеці гарантує вам тверду ерекцію і тривалий статевий акт протягом 36 годин.

Дженерік Сіаліс 20 мг

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 240 грн. 24 грн.   Купити
20 табл. 460 грн. 23 грн. 20 грн. Купити
50 табл. 1050 грн. 21 грн. 150 грн. Купити

Дженерік Сіаліс 40 мг

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 350 грн. 35 грн.   Купити
20 табл. 640 грн. 32 грн. 60 грн. Купити
50 табл. 1550 грн. 31 грн. 200 грн. Купити

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Препарат спрямований на боротьбу з імпотенцією і еректильною дисфункцією. Сіаліс з'явився у продажу в 2003 році і став другим препаратом після відомої «Віагри». Дуже скоро на ринку з'явилися і його дженерики - точні копії препарату, повністю копіюють оригінальний склад, але відрізняються при цьому низькою вартістю.

Багато людей схильні насторожено ставитися до дженерики, вважаючи їх чимось на зразок підробок. Це невірно. Дженерік Сіаліс - це точно такий же препарат, що пройшов безліч тестів і перевірок. Його приймають по всьому світу просто тому, що купувати брендовий Сіаліс з тим же самим набором властивостей, але при цьому значно більш високою ціною економічно недоцільно.

Незважаючи на те, що дженерик сіаліс відноситься до тієї ж категорії препаратів, що і віагра, і має схожу дію на організм, для нього характерні деякі відмінності, найголовніше з яких полягає у використанні особливого активної речовини. Ефект Дженерік Сиаліс заснований на роботі тадалафілу, що впливає на кровообіг в органах малого тазу.

Тадалафіл продовжує працювати до 36 годин - подібне час роботи не має аналогів серед всіх інших подібних препаратів. Для порівняння: період дії Віагри приблизно в 6 разів коротше. Це дозволяє використовувати дженерик сіаліс за принципом «прийняв і забув»: прийнявши таблетку препарату вранці, чоловік зберігає здатність вступити в близькість протягом всього дня і ночі, а також частини наступних діб.
Крім того, дія Сиаліса не послаблюється при поєднанні з алкоголем та їжею, в тому числі і жирної.

Препарат не чинить збудливої ??дії, а лише тимчасово нормалізує еректильну функцію, дозволяючи вести нормальне статеве життя.

Фармакологічна дія

Тадалафіл - активна речовина препарату, розслаблює гладку мускулатуру судин статевого члена, що при необхідному рівні сексуального збудження приводить до заповнення тканин пеніса кров'ю і викликає ерекцію. Ефект можна помітити вже на сімнадцятій хвилині після прийому. Пікова концентрація препарату в плазмі крові досягається через дві години.

Показання до застосування

Еректильна дисфункція різного ступеня вираженості, аж до імпотенції.

Протипоказання

Препарат заборонено приймати дітям і жінкам (особливо під час вагітності), а також при гіперчутливості до тадалафілом або яким-небудь іншим компонентам препарату.

Взаємодія

Категорично заборонений одночасний прийом органічних нітратів.

Спосіб застосування і дозування

Дженерик сіаліс приймають за 10-30 хвилин до статевого акту, незалежно від прийому їжі. Рекомендований режим дозування - 1 таблетка (20 мг) препарату на добу. Обмежень для пацієнтів, які страждають порушеннями функції нирок і печінки, не передбачено.

Побічні ефекти

Побічні ефекти виникають порівняно рідко. Одними з найпоширеніших є головний біль (частота виникнення - 11%) та диспепсія (7%). Інші побічні ефекти: міалгії, болю в спині, почервоніння шкіри обличчя внаслідок припливу крові, закладеність носа. В рідких випадках спостерігаються запаморочення, набряки повік, різь і біль в очах. Зазначені реакції, як правило, проходять або слабшають при тривалому прийомі препарату.

Особливі вказівки

Захворювання серцево-судинної системи у ряді випадків накладають деякі обмеження на сексуальну активність. Для пацієнтів з подібними порушеннями застосування дженерик сіаліс не рекомендовано.

Потенційному ризику піддаються пацієнти з такими захворюваннями:

 • постінфарктний період тривалістю до 3-х місяців;
 • гіпотонія (АТ <90/50 мм. рт. ст.);
 • постінсультний період тривалістю до півроку;
 • стенокардія, що виявляється при статевому акті, а також нестабільна стенокардія;
 • серцева недостатність (другий клас за NYHA і більше);
 • неконтрольована аритмія, неконтрольована артеріальна гіпертензія.

Пацієнти, які мають деформації статевого члена, або схильність до пріапізму, повинні користуватися препаратом з обережністю. У всіх вищеописаних випадках необхідний суворий лікарський контроль.

Передозування

Передозування може бути викликана як одноразовим прийомом великої кількості препарату, так і багаторазовими прийомами рекомендованої дози протягом однієї доби. В обох випадках спостерігається поява або посилення раніше виникали побічних реакцій. Подібні ситуації вимагають симптоматичного лікування.

Умови зберігання

Препарат можна використовувати протягом двох років з дати виготовлення. Зберігати в надійно захищеному від дітей місці при температурі нижче 30 градусів за Цельсієм.

Переваги покупки Сиалиса в нашій аптеці

Замовивши таблетки Сіаліс онлайн, ми гарантує вам:

 • Тверду ерекцію, неободимого для здійснення статевого акту;
 • Готовність до сексу в будь-який час протягом 36 годин;
 • Демократична ціна, вартість препарату в 3-4 рази нижче, ніж в аптеці вашого міста;