жіноча віагра

Жіноча Віагра

(Силденафіл 100 мг)

  • Посилення лібідо і чутливості ерогенних зон
  • Висока ефективність у жінок з гістеректомія
    і менопаузою
  • Сприяє настанню оргазму
  • Збільшує приплив крові до статевих органів;

Сьогодні прийнято вважати, що сексуальні розлади - біда, загрозлива одним лише чоловікам. Однак насправді подібні проблеми не чужі і прекрасній половині населення земної кулі, хоч і в меншому ступені. Як би то не було, для подібних випадків вже давно придумано ефективний засіб - жіноча віагра. Препарат, що має величезну популярність серед чоловіків, показав не меншу ефективність у боротьбі з жіночими сексуальними розладами.

Буває що при статевому акті у жінки виникає сухість піхви або неможливість досягнення оргазму. У подібних ситуаціях вам допоможе жіночий збудник - Жіноча Віагра. Купити Жіночу Віагру в нашій аптеці дуже просто, вигідно і 100% конфіденційно!

Жіноча віагра

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
4 табл. 150 грн. 36 грн.   Купити
8 табл. 255 грн. 32 грн. 45 грн. Купити
12 табл. 345 грн. 29 грн. 95 грн. Купити
24 табл. 578 грн. 24 грн. 322 грн. Купити

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Як в чоловічому, так і в жіночому варіанті віагри, використовується один і той же активна речовина - силденафіл. Принцип його дії на жіночий і чоловічий організм має деякі відмінності. Приплив крові до статевих органів, викликаний дією силденафілу, провокує посилення лібідо і чутливості ерогенних зон. Піхву зволожується, а відчуття отримані в процесі статевого акту, переживаються набагато сильніше і яскравіше.

Таким чином, віагра для жінок дозволяє ігнорувати симптоми фригідності та робить жінку більш сприйнятливою до любовним ласкам і сексуальної стимуляції. Це дозволяє отримати максимальне задоволення від інтимної близькості, що в свою чергу позитивно позначається на її здоров'ї та емоційний стан. Це у вищій мірі актуально для літніх жінок, які отримують можливість знову знайти втрачену радість життя.

Препарат показав високу ефективність для жінок з менопаузою. Дослідження ефективності жіночої віагри серед пацієнток, які перенесли операцію з видалення матки (гістеректомію), показало, що препарат сприяє підвищенню м'язового тонусу піхви, а також збільшенню задоволення при статевому акті в 90% випадків.

Не варто думати, що віагра для жінок - той же самий препарат, який використовується для лікування чоловічих статевих розладів. Склад жіночої віагри розроблений спеціально для жіночого організму і використовувати ці препарати слід строго у відповідності зі статевою приналежністю.

Жіноча Віагра - препарат з мінімальної небезпекою для здоров'я. Він не викликає звикання, не змінює гормональний фон, не втручається в роботу систем органів. Прийом віагри не накладає обмеження на діяльність, пов'язану з керуванням транспортними засобами або складними пристроями.

Фармакологічна дія

Віагра для жінок посилює кровообіг в органах малого тазу. Приплив крові до статевих органів жінки підсилює її реакцію на любовну прелюдію, сприяючи більшого сексуальному збудженню. У результаті жінка відчуває більш тривалі та яскраві оргазми. Одночасно нормалізується виділення вагінального мастила, що дозволяє вирішити проблему сухості піхви і уникнути хворобливих відчуттів під час близькості. Ефект досягається через 40-50 хвилин після прийому і зберігається протягом п'яти годин.

Показання до застосування

Втрата сексуального потягу, фригідність, сексуальна незадоволеність, недостатній рівень зволоження піхви, наслідки видалення яєчників або матки (зниження чуттєвості).

Протипоказання

Таблетки заборонено приймати в період вагітності або ж в період планування зачаття. Крім того, прийом препарату заборонений при серйозних серцево-судинних захворюваннях (важка стенокардія, постінфарктний або постінсультний період тривалістю до півроку), зниженому або підвищеному тиску, пігментний ретиніт, гострої ниркової недостатності, а також при індивідуальній гіперчутливості. Препарат призначений строго для жіночої статі від 18 років і старше.

Взаємодія

Жіноча віагра не повинна прийматися одночасно з циметидином, еритроміцином, ітраконазолом, кетоконазолом, а також будь-якими препаратами, до складу яких входять нітрати. Заборонено приймати препарат в один час з донаторами азоту або бета-адреноблокаторами. Не рекомендується сумісний прийом препарату з великими дозами алкоголю.

Спосіб застосування і дозування

Рекомендована дозіровака: 1 таблетка (100 мг препарату) на добу за півгодини-годину до вступу в статевий контакт. При необхідності добова доза може бути знижена до 50 мг. Зменшення дозування доцільно при легких порушеннях функціонування печінки та нирок, а також для пацієнток старшої вікової групи (від 65 років). Таблетки рекомендується запивати достатньою кількістю рідини.

Побічні ефекти

Як правило, прийом віагри для жінок не викликає серйозних побічних ефектів. Нудота, почервоніння шкіри обличчя і шиї, головні болі і запаморочення, закладеність носа, зорові спотворення, розлади травлення - всі ці реакції зазвичай незначні.

Де купити Жіночу Віагру ?

Купити Жіночу Віагру ви можете в нашій онлайн аптеці. Вас здивує як просто і швидко можна оформити замовлення. Ми доставимо вам товар по Києву протягом 24 годин, по Україні від 2 до 7 днів. Подаруйте своїй партнерці незабутнє задоволення!