Дапоксетін Київ

Дапоксетін (Priligy)

(Дапоксетін 60 мг)

 • Один з кращих в лікуванні передчасної еякуляції
 • Ви контролюєте час настання еякуляції
 • Гарна переносимість і малоймовірні побічні ефекти
 • Низька ціна

Дженерик Дапоксетін допомагає усунути проблему передчасної еякуляції у чоловіків. В результаті клінічних випробувань препарат показав високі результати у продовженні сексу і лікуванні раннього сім'явиверження. Ціна Дапоксетіна в нашій аптеці одна з найнижчих в Україні.

Доставка по Києву здійснюється кур'єром, в регіони України від 2 до 7 днів. Замовивши Дапоксетін ви назавжди забудете про проблему передчасного сім'явиверження!

 

Дапоксетін

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 390 грн. 39 грн.   Купити
20 табл. 620 грн. 31 грн. 160 грн. Купити
50 табл. 1300 грн. 26 грн. 650 грн. Купити

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Сьогодні для боротьби з передчасною еякуляцією широко використовується препарат Дапоксетін. Передчасне сім'явипорскування - одне з найбільш частих статевих розладів у чоловіків. Найсумніше, що від цього розладу не застрахований жоден чоловік. Більш того, більшість представників сильної статі стикалися з передчасним сім'явипорскуванням хоча б раз у житті.

Дапоксетін випускається компанією зі світовим ім'ям - Johnson & Johnson. Priligy, як він називався спочатку, дуже скоро показав, що з передчасною еякуляцією можна ефективно боротися. Дапоксетін дає дійсно істотне пролонгування статевого акту: від 3 до 5 разів, причому для досягнення ефекту цілком достатньо одноразового прийому препарату.

Дапоксетін здатний вирішити лише одну конкретну проблему - занадто швидке настання оргазму. Він не підсилює потенцію і не є збудником. Тим не менш, він чудово поєднується з Віагрою, Сиалісом, Левітра та аналогічними препаратами для лікування еректильної дисфункції.

Препарат може стати альтернативою хірургічної операції - методу, який призначається в ряді випадків при ранньому сім'явиверганні. Оперативне втручання засноване на корекції нервової тканини і може призвести до непоправних змін чутливості головки статевого члена, в той час як Дапоксетін впливає лише на концентрацію певних хімічних речовин в клітинах головного мозку.

Дапоксетін відноситься до антидепресантів групи СИОЗС (інгібіторів захоплення серотоніну). Їх характерна риса - здатність гальмувати настання оргазму (цей ефект часто зустрічається серед побічних реакцій в інструкціях до такого роду препаратів).

Прийом Дапоксетін не просто віддаляє час настання оргазму. Чоловік, який отримав можливість вести здорове статеве життя, відчуває поліпшення загального самопочуття і стабілізується його психічний стан.

Препарат починає діяти вже поле першого прийому таблетки, навіть якщо ви ніколи не приймали препарат раніше. Однак тривалий прийому Дапоксетін дозволяє домогтися більш вираженого ефекту. Форма випуску - блістер, 10 таблеток по 60 мг препарату.

Фармакологічна дія

Дапоксетін перешкоджає зворотного захоплення серотоніну в клітинах головного мозку і значно затримує наближення еякуляції. Ефект проявляється через 30 хвилин після прийому препарату і тримається до двох годин, після чого починає слабшати і пропадає до закінчення третього години.

Показання до застосування

Передчасне сім'явивергання в чоловіків старше 18 років.

Протипоказання

Гіперчутливість, серйозні захворювання печінки і захворювання серця (аритмія, серцева недостатність), хвороба Паркінсона і епілепсія.

Взаємодія

Заборонено одночасний прийом з такими препаратами:

 • триптофан;
 • препарати для лікування мігрені;
 • звіробій;
 • трамадол;
 • препарати для лікування шизофренії;
 • будь-які інші антидепресанти;
 • препарати літію;
 • лінезолід;
 • наркотичні речовини.

Інтервал між припиненням прийому будь-якого із зазначених препаратів і початком прийому Дапоксетін повинен становити щонайменше 2 тижні. Одночасний прийом алкоголю може посилити деякі з побічних ефектів або спровокувати появу нових.

Такі препарати як кельфінавір, ритонавір, атазанавір, а також ітраконазол і кетоконазол допускається приймати тільки після закінчення одного тижня з моменту останнього прийому Дапоксетін.

Спосіб застосування і дозування

Дапоксетін приймають один раз на добу, за 1-2 години до близькості, запиваючи водою, незалежно від прийому їжі. Рекомендована добова доза - 1 таблетка (60 мг).

Побічні ефекти

Нудота, головні болі, діарея, запаморочення, посилене потовиділення, сонливість і млявість, слабкий апетит. Алкоголь може посилювати деякі з реакцій.

Переваги покупки Дапоксетіна

Кожен чоловік хоч раз чув про проблему передчасної еякуляції, яке розчарування вона приносить не тільки вам але і партнерці. Завдяки препарату Дапоксетін ви здатні будете продовжити свій статевий акт у 3-4 рази.

Купуючи в нашій онлайн аптеці, ви отримуєте:

 • Рішення проблеми раннього семятзверженія;
 • Відчути свіжі відчуття від тривалого статевого акту;
 • 100% результат вже після першого прийому препарату;
 • Економія коштів.