сіаліс софт

Cіаліс Софт

(Тадалафіл 20 мг)

 • Початок дії вже через 15 хвилин
 • Можливий одночасний прийом з алкоголем та їжею
 • Розсмоктується під мовою
 • Час дії до 36 годин

Сіаліс софт - допрацьована і покращена форма відомого препарату Сіаліс, який продемонстрував найвищу ефективність у боротьбі з одним з найстрашніших чоловічих статевих розладів - імпотенцією . Сіаліс Софт це висока швидкість настання ефекту з тривалістю дії до 36 годин. Софт таблетки розсмоктуються в порожнині рота, що дозволяє вживати алкоголь і їжу. Купити Сіаліс софт в аптеці Фарман за ціною від 26 грн. за пігулку, з доставкою кур'єром по Києву і поштою в інші регіони України.

Сиаліс Софт

Упаковка Цiна Ціна за 1 таб. Економія Купити
10 табл. 270 грн. 27 грн.   Купити
20 табл. 500 грн. 25 грн. 40 грн. Купити
50 табл. 1150 грн. 23 грн. 200 грн. Купить

*Для вашої зручності таблетки доставляються в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Формула препарату залишилася незмінною: в якості активної речовини і раніше використовується тадалафіл, тимчасово відновлює природний механізм ерекції. Кардинальна відмінність софт версії полягає в тому, що таблетки препарату вже не проковтують і запиваються водою, а просто поміщаються під язик і розсмоктуються.

Переваги препарату Сиаліс софт:

 • Препарат починає діяти значно швидше, тому що всмоктується вже з ротової порожнини. У результаті ефект настає практично відразу після розсмоктування таблетки
 • Не вимагає контролю кількості випитого алкоголю або відбору їжі по її жирності. Препарат засвоюється ще до потрапляння в шлунок, тому все з'їдене і випите просто не здатне вплинути на його роботу;
 • Таблетки, виконані у вигляді жувальних цукерок, значно зручніше в застосуванні. Вам не потрібно буде тримати при собі склянку з водою, щоб запити препарат;
 • Чи не виявляє подразнювальної дії на стінки шлунка;
 • Таблетки мають приємний смак.

Тадалафіл однаково добре всмоктується як на голодний шлунок, так і одночасно з прийомом їжі. Час доби також не грає ніякої ролі. Препарат можна вживати водіям транспортних засобів або операторам складних механізмів.

Сіаліс софт не змінює рівень тестостерону або інших гормонів, не впливає на склад і характеристики сперми (рухливість і кількість сперматозоїдів і т.д.).

Фармакологічна дія

Тадалафіл - активна речовина препарату, належить до так званих інгібіторів фосфодіестерази 5-го типу (ФДЕ-5). Його дія пов'язана з розширенням судин пеніса, внаслідок чого тканини органу повністю заповнюються кров'ю і (при достатньому рівні сексуального збудження) виникає ерекція. Ефект слід очікувати вже через 10-15 хвилин після прийому. Тадалафіл продовжує працювати до 36 годин.

Показання до застосування

Еректильна дисфункція (ЕД) у дорослих чоловіків. ЕД полягає в нездатності відчувати ерекцію як таку або в неможливості підтримувати її на достатньому рівні. Сиаліс софт ефективний і у випадках повної імпотенції.

Протипоказання

Підвищена чутливість до тадалафілом або будь-якому іншому компоненту препарату. Поява таких симптомів, як висип, свербіж, набряк губ або особи, прискорене важке дихання, свідчить про алергічної реакції організму. У цьому випадку самостійний прийом сіаліс софт необхідно припинити і звернутися до фахівця. Препарат призначений строго для повнолітніх чоловіків, тому його прийом забороняється дітям і жінкам.

Приймати з обережністю в наступних випадках:

 • Ниркова недостатність середнього ступеня тяжкості, що супроводжується болями в спині;
 • Потенційна небезпека виникнення пріапізму (множинна мієлома, лейкемія, серповидно-клітинна анемія);
 • Серйозні порушення роботи серцево-судинної системи (інсульт або інфаркт міокарда в останні півроку, хронічна серцева недостатність, артеріальна гіпотензія і неконтрольована гіпертензія, стенокардія - нестабільна або виявляється під час статевого акту);
 • Кавернозний фіброз, хвороба Пейроні, ангуляция та інші анатомічні деформації статевого члена;
 • Тяжка печінкова і ниркова недостатність.

Взаємодія

Поєднання препарату з будь-якими органічними нітратами потенційно небезпечно для життя. Заборонено одночасний прийом будь-яких інших засобів для боротьби з чоловічим безсиллям. Сиаліс софт здатний підсилювати ефект донаторів оксиду азоту та нітратів, що може піддати організм пацієнта серйозному ризику.

Спосіб застосування і дозування

Таблетки сіаліс софт призначені для розсмоктування під язиком. Для досягнення очікуваного ефекту слід дочекатися повного розсмоктування. Рекомендується дотримуватися добової дози, яка становить 20 мг препарату (1 таблетка). Так як софт версія починає діяти помітно швидше традиційного препарату, його допускається приймати за 15 і більше хвилин до близькості.

Побічні ефекти

Сіаліс софт, як і переважна більшість фармацевтичних препаратів, може стати причиною побічних ефектів. Як правило, всі вони переносяться легко і досить швидко проходять, особливо при тривалому прийомі препарату. Іноді можуть виникати болі в спині, міалгії, розлади травлення, запаморочення, зорові порушення (затуманення зору, зміна кольору об'єктів), риніт. Однак ці побічні ефекти спостерігаються досить рідко, і найчастіше реакції організму вичерпуються головними болями і диспепсією.

Передозування

Реакція організму на перевищення рекомендованої дози аналогічна описаним побічних ефектів. У разі передозування повинно бути призначене симптоматичне лікування.

Умови зберігання

Зберігати до 2 років з дати виготовлення при температурі нижче 30 ° С. Препарат не повинен знаходитися в полі зору дітей і домашніх тварин.