Каталог препаратів

У каталозі аптеки Фарман представлені різні препарати які можна придбати у нас. Спершу виберіть потрібний вам препарат і натискуйте кнопку "Купити" для вибору потрібної для Вас упаковки.

Дженеріки Віагри

Віагра - відомий у всьому світі препарат для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Пігулка починає діяти через 30 хвилин після прийому, з тривалістю до 4 годин.

Дженерік Віагра Силденафіл 100 мг від 14 грн. Купити
Віагра софт Силденафіл 100 мг від 14 грн. Купити
Жіноча Віагра Силденафіл 100 мг від 24 грн. Купити

Дженеріки Сиаліса

Главим відмінністю препарату сиаліс є тривалість дії - до 36 годин! Пігулка сиаліса починає действоать вже через 20 хвилин. Не відкладайте на потім, спробуйте уїкальниє можливості сиаліса!

Дженерік Сиаліс Тадалафіл 20 мг від 24 грн. Купити
Сиаліс софт Тадалафіл 20 мг від 26 грн. Купити

Лікування передчасною еякуляциі

Преждевременноє сім'явипорскування є поширеною проблемою багатьох чоловіків. Проте існують ліки для боротьби і з цією проблемою - Дапоксетін. Препарат який допомагає продовжити статевий акт чоловіка.

Если і цього вам мало, пропонуємо вам пігулки з подвійним дія (підвищення потенції і затримка еякуляції) - Super P-force.

Дапоксетін Дапоксетін 60 мг від 23 грн. Купити
Super P-Force Power Силденафіл 100 мг + Дапоксетін 60 мг від 56 грн. Купити

Набори таблеток

Еслі вам важко у виборі того або іншого препарату, ми пропонуємо вам набори пігулок за вигідною ціною, купивши які, ви зможете порівняти їх дію і вибрати найбільш відповідний для вас.

Набор Казанова Віагра 100 мг
Сиаліс 20 мг
Льовітра 20 мг
від 38 грн. Купити
Набор Ловелас Віагра Софт 100 мг
Сиаліс Софт 20 мг
від 38 грн. Купити
Набор Неделька Мужськая Віагра 100 мг
Женськая Віагра 100 мг
від 29 грн. Купити

Збільшення ресніц

Густиє і оксамитові вії – мрія кожної жінки. На жаль не кожна дівчина може похвалитися довгими і густими віями. Проте вчені знайшли спосіб здолати цей недолік – препарат Карепрост (також відомий під назвою Латісс).

Карепрост Біматопрост 0,3 мг/мл від 360 грн. Купити