Карепрост в Україні

Карепрост

(Біматопрост 0,3 мг / мл)

  • Активний вплив на циклічну фазу росту
  • Видимий результат протягом з 4-6 тижнів
  • Незначні побічні ефекти
  • Низька вартість

Карепрост - сучасний засіб для нарощування вій в домашніх умовах і є дженеріком відомого препарату Latisse (Латісс, Латіссе). Активний компонент препарату біматопрост, сприяє розростанню волосяних цибулин: збільшуючи кількість волосків і час росту вій. В аптеці Фарман Карепрост можна купити від 360 грн., В Україні (Києві) з безкоштовною доставкою і абсолютно анонімно.

Карепрост

Упаковка Цiна Ціна за 1 флакон Економія Купити
1 флакон 350 грн. 350 грн.   Купити
2 флакона 680 грн. 340 грн. 20 грн. Купити
3 флакона 990 грн. 330 грн. 60 грн. Купити
4 флакона 1280 грн. 320 грн. 120 грн. Купити
5 флаконов 1550 грн. 310 грн. 200 грн. Купити

*Для вашої зручності товар доставляється в блістерах та в непрозорому конверті.

Опис

Пишні оксамитові вії - мрія кожної жінки. На жаль, похвалитися від природи довгими і густими віями може лише невелике число представниць прекрасної статі.

Однак сучасні вчені знайшли спосіб подолати цей недолік - препарат Карепрост, раніше відомий під найменуванням Латісс. Як і у випадку з багатьма іншими брендовими препаратами, оригінальний Latisse незабаром обзавівся конкурентами в особі дженериків. Найвідомішим і затребуваним з них є Карепрост - індійський аналог. Карепрост за своїм складом повністю відповідає Латісс, однак коштує істотно дешевше. Багатьом, мабуть, знайомі назви MD Lash Factor, Advanced Lash і т.д. За великим рахунком, це той же карепрост, витерпить істотну націнку для продажу в країнах Європи і Америки.

Карепрост призначається для стимуляції росту вій і брів. Після його застосування вії стають темнішими і густіше, а їх довжина збільшується на 25-30%.

Так як вії ростуть поступово, рекомендується відстежувати зміну їх довжини в динаміці, для чого рекомендується робити контрольні фотографії як мінімум на 5-ти етапах застосування карепроста: до початку використання, на 4-му тижні, на 8-му тижні, на 12-му тижні і на заключній, 16-му тижні.

Згідно з результатами, отриманими в ході клінічних 2-місячних випробувань, карепрост викликає значні поліпшення в 50% випадків.

Дія препарату

біматопрост (активна речовина препарату) - це офіційно зареєстроване Міністерством охорони США засіб для прискорення росту вій. Він збільшує кількість волосків і час їх росту, що надає густоту і довжину вій. Результат можна бачити вже через 4 тижні використання препарату. Максимальний результат досягається через 16 тижнів. При цьому одного флакона об'ємом 3 мл вистачає на 60 днів.

Показання до застосування

Гіпотріхоза (випадання вій або їх незадовільний стан).

Протипоказання і запобіжні заходи

Єдине протипоказання до застосування карепроста - непереносимість будь-якого з компонентів препарату. Не допускається багаторазове використання одноразових аплікаторів.

Застосування

Карепрост слід застосовувати не більше одного разу на день. Перед застосуванням обличчя необхідно очистити, видаливши косметику, креми та маски, зняти контактні лінзи. Потім одну краплю розчину необхідно акуратно нанести на аплікатор, утримуючи його горизонтально. За допомогою аплікатора з карепростом обробити підставу вій верхньої повіки, проводячи від внутрішнього куточка ока до зовнішнього. Пам'ятайте, що карепрост наноситься тільки на вії верхньої повіки. Обробка препаратом нижньої повіки може призвести до надлишкового росту волосся.

Для обробки другого століття використовуйте новий аплікатор. Всі використані аплікатори необхідно викидати, вони є одноразовими. Вторинне використання аплікатора може стати причиною забруднення або інфікування ока.

Надлишки препарату видаляються за допомогою серветки або шматочка тканини. Контактні лінзи дозволяється одягати через 15 хвилин після закінчення процедури.

Карепрост не потрібно закопувати в очі (препарат спочатку розроблявся для лікування глаукоми, тому більш ніж безпечний для очей, проте закапування в очі ніяк не наблизить Вас до мети - довгим і густим віям - і може спричинити за собою деякі побічні ефекти). Якщо якась кількість розчину потрапило на іншу область (крім вій верхньої повіки), його необхідно акуратно видалити серветкою.

Побічні ефекти

У ході клінічних випробувань було встановлено, що карепрост може демонструвати ряд побічних ефектів: сухість в очах, подразнення, почервоніння або потемніння шкіри повік.

При частому потраплянні препарату в очі може виникнути потемніння райдужної оболонки очей. Цей ефект незворотній, однак його легко уникнути, достатньо просто не допускати попадання речовини в очі. Всі інші побічні ефекти після припинення використання препарату з часом зникають. Це стосується і потемнілій шкіри повік (для того щоб шкіра знов освітлилася, може знадобитися кілька місяців).

Умови зберігання

Зберігати при температурі 20-25 градусів Цельсія, у недоступному для дітей місці.

Де купити Карепрост в Україні?

Онлайн аптека Фарман купує всі ліки оптом, співпрацюючи з декількома виробниками, в результаті чого ми можемо запропонувати вам низькі ціни на препарати. Купити Карепрост онлайн з доставкою кур'єром по Києву і поштою по Україні.